Podaj swój adres e-mail
i poznaj nasze nowości szybciej niż inni!


Strefy


Strefa Treningu funkcjonalnego: będąc nowością na polskim rynku, ukazuje nowe podejście do treningu. Podstawową zasadą treningu funkcjonalnego jest wielostawowość ćwiczeń, taki trening harmonijne wzmacnia mięśnie całego ciała.

Strefa ta wyposażona jest w:
  • przyrządy firmy Jordan,
  • urządzenia Human Sport, są to urządzenia zaprojektowane przez Amerykanów dla potrzeb weteranów wracających z wojen, urządzenia są tak przystosowane, że można na nich wykonać praktycznie wszystkie ćwiczenia, także będąc osobą poruszającą się na wózku,
  • ławka płaska Vicore, zamiast tradycyjnych podparć, posiadają komorę powietrzną w kształcie kopuły wykonaną z bardzo trwałej i mocnej gumy, która potrafi wytrzymać nacisk 1,5 tony. To idealne narzędzie dla trenerów personalnych pozwalające wzmacniać mięśnie i stabilizować sylwetkę jednocześnie.
  • TRX® to system treningu w zawieszeniu, wykorzystujący parciane liny, dzięki którym możesz wykonać trening całego ciała gdziekolwiek jesteś!

TRX® Suspension Trainer opracowany przez firmę Fitness Anywhere narodził się w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych - US NAVY SEALS. Wykorzystuje on ciężar Twojego ciała i grawitację, by stworzyć opór dla Twoich mięśni. Ćwicząc na TRX® poprawiasz nie tylko siłę mięśni i wytrzymałość, ale także poprawiasz stabilność stawów, zwiększasz mobilność, ćwiczysz wszystkie mięśnie gorsetu mięśniowego, a przede wszystkim mięśnie brzucha. Trening z TRX® aktywizuje wszystkie grupy mięśniowe włącznie z mięśniami korowymi, które są odpowiedzialne za prawidłową równowagę.

« wróć

HONORUJEMY KARTY