Strona korzysta z plików cookies w celach określonych w polityce prywatności i cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.

Planeta Formy

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
09:00
Zdrowe Plecy
Ewa J.
09:00 - 10:00
zajęcia wzmacniająco-rozciągające
Zdrowe Plecy
Ewa J.
09:00 - 10:00
zajęcia wzmacniająco-rozciągające
09:15
09:30
09:45
10:00
Trening funkcjonalny
Igor
10:00 - 11:00
zajęcia wzmacniające/grupa początkująca
Niedzielny Fit
Igor
10:00 - 11:00
zajęcia wzmacniająco - siłowe
10:15
10:30
10:45
11:00
Mom&Baby/Aktywna Ciąża
Agnieszka
11:00 - 12:00
Mom&Baby/Aktywna Ciąża
Agnieszka
11:00 - 12:00
11:15
11:30
11:45
16:30
Aktywuj się
Ewa J.
16:30 - 17:30
trening ogólnorozwojowy dla początkujących
Aktywuj się
Ewa J.
16:30 - 17:30
trening ogólnorozwojowy dla początkujących
Functional Jump
Patrycja G.
16:30 - 17:30
zajęcia wzmacniająco-spalające tkankę tłuszczową
16:45
17:00
17:15
17:30
Functional Jump
Patrycja G.
17:30 - 18:30
zajęcia wzmacniająco-spalające tkankę tłuszczową
Zdrowe Plecy
Ewa J.
17:30 - 18:30
zajęcia wzmacniająco-rozciągające
Bubble Butt
Daria
17:30 - 18:30
zajęcia wzmacniające-modelujące
Functional Jump
Patrycja G.
17:30 - 18:30
zajęcia wzmacniająco-spalające tkankę tłuszczową
Mobility & Stretching
Igor
17:30 - 18:30
trening wzmacniający
17:45
18:00
18:15
18:30
Trening funkcjonalny
Igor
18:30 - 19:30
zajęcia wzmacniająco-siłowe/ grupa zaawansowana
Turbo Spalanie
Daria
18:30 - 19:30
zajęcia cardio
Trening funkcjonalny
Igor
18:30 - 19:30
zajęcia wzmacniające/grupa początkująca
Trening funkcjonalny
Igor
18:30 - 19:30
zajęcia wzmacniająco-siłowe/grupa zaawansowana
Body Shape
Ania K.
18:30 - 19:30
zajęcia siłowo-kondycyjne
18:45
19:00
19:15
19:30
TBC
Ania R.
19:30 - 20:30
zajęcia wzmacniająco - aerobowe
Zumba
Patrycja W.
19:30 - 20:30
zajęcia taneczne
Fat burning
Ania K.
19:30 - 20:30
zajęcia wzmacniająco-spalające tkankę tłuszczową
Zumba
Patrycja W.
19:30 - 20:30
zajęcia taneczne
Mental Shape
Ewa D.
19:30 - 20:30
zajęcia wzmacniające o charakterze mentalnym
19:45
20:00
20:15
20:30
Power Pump
Ania K.
20:30 - 21:30
zajęcia siłowo-wzmacniające
Salsation
Michał
20:30 - 21:30
zajęcia taneczne
Power Pump
Ania K.
20:30 - 21:30
zajęcia siłowo-wzmacniające
Salsation
Michał
20:30 - 21:30
zajęcia taneczne
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

  • Zdrowe Plecy
    09:00 - 10:00
  • Mom&Baby/Aktywna Ciąża
    11:00 - 12:00
  • Functional Jump
    17:30 - 18:30
  • Trening funkcjonalny
    18:30 - 19:30
  • TBC
    19:30 - 20:30
  • Power Pump
    20:30 - 21:30

Wtorek

  • Aktywuj się
    16:30 - 17:30
  • Zdrowe Plecy
    17:30 - 18:30
  • Turbo Spalanie
    18:30 - 19:30
  • Zumba
    19:30 - 20:30
  • Salsation
    20:30 - 21:30

Środa

  • Zdrowe Plecy
    09:00 - 10:00
  • Bubble Butt
    17:30 - 18:30
  • Trening funkcjonalny
    18:30 - 19:30
  • Fat burning
    19:30 - 20:30
  • Power Pump
    20:30 - 21:30

Czwartek

  • Mom&Baby/Aktywna Ciąża
    11:00 - 12:00
  • Aktywuj się
    16:30 - 17:30
  • Functional Jump
    17:30 - 18:30
  • Trening funkcjonalny
    18:30 - 19:30
  • Zumba
    19:30 - 20:30
  • Salsation
    20:30 - 21:30

Piątek

  • Functional Jump
    16:30 - 17:30
  • Mobility & Stretching
    17:30 - 18:30
  • Body Shape
    18:30 - 19:30
  • Mental Shape
    19:30 - 20:30

Sobota

  • Trening funkcjonalny
    10:00 - 11:00

Niedziela

  • Niedzielny Fit
    10:00 - 11:00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
16:30
Jumping Kids
Patrycja G.
16:30 - 17:30
zajęcia dla dzieci od 7-14 lat
Jumping Kids
Patrycja G.
16:30 - 17:30
zajęcia dla dzieci od 7-14 lat
16:45
17:00
Jumping Fitness
Patrycja G.
17:00 - 17:30
zajęcia cardio/GRUPA POCZĄTKUJĄCA
17:15
17:45
Jumping Fitness
Patrycja G.
17:45 - 18:15
zajęcia cardio
Jumping Fitness
Patrycja G.
17:45 - 18:15
zajęcia cardio
18:00
18:30
Jumping Fitness
Patrycja W.
18:30 - 19:00
zajęcia cardio
Jumping Fitness
Patrycja W.
18:30 - 19:00
zajęcia cardio
Jumping Fitness
Patrycja W.
18:30 - 19:00
zajęcia cardio
Jumping Fitness
Patrycja G.
18:30 - 19:00
zajęcia cardio
18:45

Poniedziałek

  • Jumping Fitness
    18:30 - 19:00

Wtorek

  • Jumping Kids
    16:30 - 17:30
  • Jumping Fitness
    17:45 - 18:15
  • Jumping Fitness
    18:30 - 19:00

Środa

  • Jumping Fitness
    17:00 - 17:30
  • Jumping Fitness
    17:45 - 18:15
  • Jumping Fitness
    18:30 - 19:00

Czwartek

  • Jumping Kids
    16:30 - 17:30
  • Jumping Fitness
    18:30 - 19:00
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
17:00
Olympic Power
Igor
17:00 - 18:00
17:15
17:30
Olympic Power
Igor
17:30 - 18:30
17:45
18:00
18:15

Wtorek

  • Olympic Power
    17:30 - 18:30

Sobota

  • Olympic Power
    17:00 - 18:00
Brak dostępnych zajęcia

WKRÓTCE...